سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 1073
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۹
تعداد نظرات: ۲

شب به یادماندنی فینال فوتسال جام فجر شهرستان زابل


مسابقات فوتسال جام شهدای فجر سیستان که از تاریخ دوشنبه 29 / 10 / 93 با شرکت 30 تیم خوب از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتسال زابل آغاز شده بود در تاریخ دوشنبه 13 / 11 / 93 با برگزاری دو دیدار رده بندی و فینال به کار خود پایان داد و در پایان این نتایج حاصل گردید.

 

مسابقات فوتسال جام شهدای فجر سیستان که از تاریخ دوشنبه ۲۹ / ۱۰ / ۹۳ با شرکت ۳۰ تیم خوب از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتسال زابل آغاز شده بود در تاریخ دوشنبه ۱۳ / ۱۱ / ۹۳ با برگزاری دو دیدار رده بندی و فینال به کار خود پایان داد و در پایان این نتایج حاصل گردید.
این مسابقات با شرکت ۳۰ تیم و انجام ۵۸ بازی برگزار شد.
در شب پایانی و فینال این مسابقات که تماشاگران زیادی هم به سالن شهید جمالزهی محل برگزاری آمده بودند، ابتدا دو تیم خوب و با اخلاق برادران سرگزی و مجتمع نان دانشگاه (علم و ادب) به مصاف هم رفتند که دو تیم در وقت معمول بازی به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند و در ضربات پنالتی تیم برادران سرگزی توانست تیم مجتمع نان دانشگاه را شکست دهد و به مقام سوم این مسابقات دست یابد.

در دیدار فینال هم که بسیار جذاب و دیدنی بود تیم مجتمع نوآوران نیمروز توانست با نتیجه ۳ بر ۰ تیم خوب و دونده دانشگاه علوم پزشکی را شکست دهد و به مقام قهرمانی جام فجر ۹۳ زابل دست یابد.

در این شب هم همانند جام رمضان باز هم هیئت فوتبال زابل بسیار زیبا و شکیل و صدالبته بهتر و منظم تر از قبل توانست یک شب زیبا و به یاد ماندنی برای جوانان سیستانی بوجود آورد.

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1880.jpg

 

در این شب ابتدا بازی رده بندی انجام شد. سپس تیم های فینالیست : دانشگاه علوم پزشکی و نوآوران نیمروز به همراه داوران این دیدار آقایان ظفری و مهرداد شهرکی و میرزایی به ترتیبی همچون لیگ برتر اروپا از رختکن به داخل زمین آمدند و رو به تماشاگران ایستادند و ادای احترام کردند، سپس آقای ظفری به قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداختند و پس از قرائت قرآن ، آقای کشته گر که خود نقش مجری و برنامه ریز این جام را داشتند، معرفی داوران و بازیکنان و سرپرستان تیم های فینال را انجام دادند.
در بین دو نیمه بازی فینال هیئت فوتبال از تمامی تماشاگران و میهمانان و مدعوین به شکلی بسیار زیبا و محترمانه با تعارف شیرینی بین تماشاگران پذیرایی را انجام دادند و تماشاگران هم بسیار خوب و مودبانه هم پذیرایی شدند و هم بسیار خوب به تشویق تیم های مورد علاقه خود پرداختند.

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1875.jpg
اکثر تماشاگرانی که با آنها صحبتی انجام دادم ، از عملکرد و نحوه برخورد هیئت فوتبال شهرستان زابل رضایت کامل داشتند. برخی هم می گفتند که تا به حال مسابقاتی به این زیبایی و به دور از فحاشی و توهین به یکدیگر در استان ندیده بودم ، که اینها همه نشان از تلاش و مودب بودن اعضای هیئت فوتبال دارد که دیگران هم به آنها احترام می گذارند اگر هیئت مودبانه برخورد نکند دیگران نیز با آنها برخورد مودبانه ای نخواهند داشت.
در پایان نیز اهدای جوایز انجام شد:
ابتدا تیم اخلاق این دوره از مسابقات : تیم دهیاری فتح اله به سرپرستی مهندس میر و مربیگری حسین ته کری ، که آقای مهندس میر کاپ اخلاق را دریافت نمودند.
سپس دو بازیکن ارزشمند از لحاظ فنی معرفی شدند:۱- کامبیز گمرکی از تیم مجتمع نوآوران نیمروز ۲ – مسعود عارف نژاد از تیم دانشگاه علوم پزشکی
تیم برادران سرگزی که به مقام سوم رسیده بود جایزه نقدی ۴۰۰ هزار تومانی و لوح تقدیر خود را دریافت نمودند و کاپ سوم هم به کاپیتان این تیم داده شد.
تیم دوم جام فجر هم تیم دانشگاه علوم پزشکی زابل شدند که جایزه نقدی ۶۰۰ هزار تومنی خود و لوح تقدیرشان را از رئیس اداره ورزش آقای کلانتر دریافت نمودند و کاپ دومی را نیز کاپیتان هادی خدری دریافت کرد.
نماینده هیئت فوتبال آقای میرکمالی هم گزارشی از عملکرد تیم اجرایی مسابقات و نحوه برگزاری جام فجر ارایه نمودند و در ادامه صحبتشان از جناب دکتر نصیری ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی هم به خاطر حمایت هایشان و همراهی و همیاری ورزشکاران تشکر و قدردانی نمودند و همچنین از حسین کلانتر رئیس محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل هم بابت همکاری هایشان تشکر نمودند.
جایزه نقدی ۸۰۰ هزار تومانی تیم اول هم به همراه لوح تقدیر این تیم تحویل سرپرست تیم مجتمع نوآوران نیمروز شد و در ادامه هم کاپ قهرمانی به کاپیتان محسن نورا و تیمش اهدا گردید به همراه فشفشه بازی.

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1877.jpg

 

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1878.jpg

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1831.jpg

 

 

 

 

انتشار یافته: ۲
 1. سلام من چند روز پیش نظر دادم نظرم تایید نشد هنوز چک کنید بعد از جام فجر که تموم شد چه جامی هست انشالله

 2. سلام.
  بزودی لیگ دسته یک فوتبال زابل و سوپر جام و همچنین مسابقات فوتبال آموزشگاه ها با کمک هیئت فوتبال زابل در زمین چمن استادیوم شهید حسینی برگزار می شود.
  ممنون از توجه شما.


 • رسانه نی زار

  • بخش ورزشی
  • بخش فرهنگی
  • بخش سیاسی