سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 1216
تاریخ انتشار : ۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۲
تعداد نظرات: ۲

انرژی منفی را چگونه تخلیه کنیم که به کسی صدمه نزند


انرژی منفی توسط طبیعت جذب میشود و صدمه به آن نمیزند به همین دلیل است هنگامی که گرفتار استرس و اضطراب هستید با رفتن به گردش در جنگل یا طبیعت خود به خود به آرامش بیشتری دست پیدا میکنید گیاهان،گل ها و درختان معمولا بهترین هدف برای تخلیه انرژی هستند

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1964.jpg

انرژی منفی توسط طبیعت جذب میشود و صدمه به آن نمی زند ، به همین دلیل است هنگامی که گرفتار استرس و اضطراب هستید با رفتن به گردش در جنگل یا طبیعت خود به خود به آرامش بیشتری دست پیدا میکنید. گیاهان،گل ها و درختان معمولا بهترین هدف برای تخلیه انرژی هستند. برای اغلب افراد گل ها بسیار قدرتمند هستند و می توانند به بهبود حال آنها کمک کنند.

اکنون میتوانیم درک کنیم که چرا افراد از دریافت گل به عنوان هدیه خوشحال میشوند وقتی شخصی گلی را به عنوان هدیه دریافت میکند آن گل به او کمک میکند تا احساسات منفی خود را رها کند و به حس بهتری دست یابد .

محل دیگر برای تخلیه انرژی منفی در وانِ حمام،استخر،حوض یا دریاچه است هرچه حجم آب بیشتر باشد قدرت تخلیه انرژی هم بیشتر است .

آب، انرژی منفی را جذب میکند حتی خوردن آب در موقع عصبانیت به شما کمک میکند که انرژی منفی را تخلیه کنید .

رآه دیگر،پیاده قدم برداشتن روی خاک است.هرجا در پارک یا طبیعت کفش و جوراب های خود را دراورید و دقایقی پیاده راه بروید برای تخلیه انرژی منفی انباشته در بدن معجزه میکند :)

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/P10301531.jpg

P1030162

انتشار یافته: ۲
  1. سلام . این قرعه کشی جام مدارس فوتبال کی هست


  • رسانه نی زار

    • بخش ورزشی
    • بخش فرهنگی
    • بخش سیاسی