سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 1724
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۸
تعداد نظرات: ۰

امید آرامی کشتی گیر نوجوان استان /یکشنبه/ ۲۹ / ۱ / ۹۵ برای بیستمین بار به اردوی تیم ملی اعزام شد.


رئیس هیات کشتی سیستان و بلوچستان گفت: امید آرامی کشتی گیر نوجوان استان  /یکشنبه/ ۲۹ / ۱ / ۹۵ برای بیش از بیستمین بار به اردوی تیم ملی اعزام شد. عادل شاهسونپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اردو با هدف آماده سازی تیم ملی برای اعزام به رقابت های آسیایی […]

رئیس هیات کشتی سیستان و بلوچستان گفت: امید آرامی کشتی گیر نوجوان استان  /یکشنبه/ ۲۹ / ۱ / ۹۵ برای بیش از بیستمین بار به اردوی تیم ملی اعزام شد.

امید-آرامی-256x300

عادل شاهسونپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اردو با هدف آماده سازی تیم ملی برای اعزام به رقابت های آسیایی است که به مدت ۱۰ روز در تهران برگزار می شود.
وی ادامه داد: این کشتی گیر موفق سیستان و بلوچستان به عنوان عضو ثابت تیم ملی تاکنون با اعزام به چند کشور سه مدال طلای بین المللی را از آن ایران اسلامی کرده است.
وی گفت: همچنین کسب چند بار عنوان قهرمانی کشور از دیگر موفقیت های این کشتی گیر نوجوان سیستان و بلوچستان محسوب می شود.
رئیس هیات کشتی سیستان و بلوچستان با اشاره به حضور دبیر فدراسیون کشتی کشور در ۱۰ اردیبهشت ماه به استان، افزود: حضور در نشست تخصصی اعضای هیات کشتی و بازدید از امکان ورزشی به منظور میزبانی رقابت های کشوری و انتخابی تیم ملی از مهمترین برنامه های سفر دبیر فدراسیون کشتی به استان است.
شاهسونپور خاطر نشان کرد: هم اینک ۹۵۰ ورزشکار استان به صورت سازمان یافته در رشته کشتی در شهرستان های زاهدان، ایرانشهر، زهک، خاش و زابل مشغول فعالیت هستند.

نیزار


  • رسانه نی زار

    • بخش ورزشی
    • بخش فرهنگی
    • بخش سیاسی