سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 1729
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۴
تعداد نظرات: ۰

مدیران خود را برای تحول آماده کنند، در سال ۹۵ حداقل ۳۰ درصد منابع صرف حاشیه شهرها خواهد شد.


استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران خود را برای تحول آماده کنند، در سال ۹۵ حداقل ۳۰ درصد منابع صرف حاشیه شهرها خواهد شد.   خیابان مفتح (هامون غربی)- خیابان سیدالشهدا به سمت حیدرآباد فتح الله – نیازمند توجه مسوولین استان و شهرستان زابل و نیمروز.( به خدا ما هم …….  هستیم. ) به گزارش […]

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران خود را برای تحول آماده کنند، در سال ۹۵ حداقل ۳۰ درصد منابع صرف حاشیه شهرها خواهد شد. DSC_0009

 

DSC_1766خیابان مفتح (هامون غربی)- خیابان سیدالشهدا به سمت حیدرآباد فتح الله – نیازمند توجه مسوولین استان و شهرستان زابل و نیمروز.( به خدا ما هم …….  هستیم. )

به گزارش نی زار، علی اوسط هاشمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بیان کرد: در نظام آموزشی کشور باید بسته ای تنظیم و ارائه شود که در آن نه تنها شاخص های سیستان و بلوچستان نسبت به شاخص های کشوری نزدیک و قابل رقابت باشد بلکه در آن از استعداد های بومی به کار گرفته شود.

وی در خصوص اقدام شجاعانه حمید رضا گنگوزهی و در گذشت وی خاطرنشان کرد: اقدام شجاعانه این معلم شهید نشان دهنده صحت راه عدالت آموزشی در کشور است چرا که این معلم ۲ سال گذشته در راستای جذب نیرو بر اساس طرح عدالت آموزشی جذب و در آن مدرسه به تدریس مشغول شد.

هاشمی افزود: در نظام آموزشی باید اقداماتی صورت گیرد تا تمامی معلمین ضمن خدمتی که در سال های گذشته جذب شده اند، به استخدام آموزش و پرورش درآیند،علاوه بر این در خصوص دانشگاهها از جمله دانشگاه فرهنگیان باید به گونه ای اقدام شود تا فارغ التحصیلان کاهش انگیزه ایجاد نشود.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه به حادثه رخ داده در خاش اشاره کرد و گفت: با توجه به ریزش دیوار همجوار مدرسه و درگذشت یک معلم از این پس باید آسیب شناسی محیط پیرامون مدارس صورت گیرد همچنین در سطح استان طی اقدامی منسجم از تمامی نقاط بازدید به عمل آمده و در خصوص ساختمان های مخروبه اقدامی جدی صورت گیرد، در خصوص مدارس خشتی و گلی نیز باید اقدامی جدی صورت گیرد تا این مدارس برچیده شوند.

علی اوسط هاشمی در پایان با اشار به اینکه عدم ماندگاری معلم تدابیر اندیشده برای توسعه را با آسیب روبه رو خواهد کرد لذا باید برای ماندگاری معلمین اقدامات لازم صورت پذیرد افزود: در سال ۹۵ حداقل ۳۰ درصد از منابع استان باید صرف مناطق حاشیه ای شهرها خواهد شد و مدیران باید خود را برای ایجاد تحولی نو در مناطق حاشیه ای شهرها آماده کنند لذا دز این خصوص باید به گونه ای اقدام شود که در آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ مشکلی در نقاط حاشیه ای شهرها وجود نداشته باشد./ایسنا


  • رسانه نی زار

    • بخش ورزشی
    • بخش فرهنگی
    • بخش سیاسی