سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 725
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر, ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۲
تعداد نظرات: ۰

پیروزی تیم فوتبال زابل بر تیم شاهین رباط کریم تهران در هفته چهارم لیگ دسته ۳ کشور


روز گذشته در بازی هفته چهارم از لیگ دسته سه کشور تیم فوتبال منتخب زابل در یک بازی تماشایی و هجومی توانست تیم خوب و منسجم شاهین رباط کریم تهران را با نتیجه 2 به یک شکست دهد و در رده پنجم این گروه قرار گیرد و امیدوار به ادامه ی این بازیها و گرفتن نتایج خوب و کسب امتیازات مورد نیاز برای صعود از این گروه شد.

DSC_0855

DSC_0852

 

روز گذشته ، یکشنبه ۲۷ / ۷ / ۹۳           DSC_0839

در بازی هفته چهارم از لیگ دسته سه کشور تیم فوتبال منتخب زابل در یک بازی تماشایی و هجومی توانست تیم خوب و منسجم شاهین رباط کریم تهران را با نتیجه ۲ به یک شکست دهد و در رده پنجم این گروه قرار گیرد و امیدوار به ادامه ی این بازیها و گرفتن نتایج خوب و کسب امتیازات مورد نیاز برای صعود از این گروه شد.

امیدواریم شبکه استانی هامون از این پس مسابقات این تیم را به صورت زنده پخش نماید تا مورد استقبال همشهریان عزیز سیستانی و بلوچستانی قرار گیرد و تماشاچیان بیشتری برای تشویق تیم منتخب زابل به ورزشگاه تشریف بیاورند.
اتفاقات و وقایع این مسابقه جذاب و دیدنی :

اسامی تیم فوتبال منتخب زابل :
۱-مرتضی صحنه جو ۲ – عیسی روئین تن ۳ – مسعود براهویی ۴ – مصطفی کیخایی ۵ – مصطفی حسن پور ۶ – جعفر سرگزی ۷ – مهدی اربابی ۸ – ابوالفضل بارانی ۹ – کاظم ریگی ۱۰ – علی صوفیایی
۱۱- افشین آذرخش ۱۲ – مرتضی برزگر مقدم ۱۳ – علی قنبری ۱۴ – حسین بارانی ۱۵ – مهدی میرکمالی
۱۶ – امیر حسن زاده ۱۷ – صالح آتشگه ۱۸ – قاسم خمری
مربی : میرعلم میرکمالی      و   نعمت اله دهمرده                     سرپرست : رضا راهداری

این بازی که از هفته چهارم لیگ دسته ۳ کشور به قضاوت بسیار خوب داور وسط آقای حسام ملا محمدی و کمک اول ایشان وحید امیری و کمک داور دوم احسان حسن زاده هر سه از کرمان و داور چهارم آقای مهرداد شهرکی انجام می شد ابتدا در دقیقه ۷ بازی بازیکن شماره ۸ تیم شاهین رباط کریم تهران رضا عرب گل اول را به ثمر رساند و سپس تیم منتخب زابل حملات خود را افزایش داد و در دقیقه ۱۰ بازی گل تساوی را توسط بازیکن شماره ۱۰ خود افشین آذرخش وارد دروازه حریف تهرانی اش کرد و در دقیقه ۶۳ هم ابوالفضل بارانی بازیکن شماره ۸ زابل گل برتری را به ثمر رساند.در دقایق باقیمانده هم دو تیم حملاتی را انجام دادند که در نهایت بازی با همین نتیجه ۲ بر ۱ به سود زابل به پایان رسید.

 

هفته اول تیم زابل استراحت داشته و در هفته دوم در زابل بازی را به حریف کرمانی اش واگذار کرد و در هفته سوم نیز در اصفهان با تیم طلوع گز اصفهان به تساوی ۲ بر ۲ رسیده بود.
بازی بعدی تیم زابل در هفته پنجم بندر عباس خواهد بود در تاریخ ۴ / ۸ / ۹۳ روز یکشنبه با تیم اروند بندر عباس که امیدواریم با پیروزی برگردند.

و در هفته ششم نیز بازی با تیم شهرداری فیروز آباد فارس خواهد بود که در روز شنبه ۱۰ / ۸ / ۹۳ ساعت ۱۵ عصر در استادیوم شهید حسینی طباطبایی خواهد بود که از همه ی همشهریان علاقمند به سیستان و ورزش تقاضا می شود جهت تشویق تیم خودشان به ورزشگاه بیایند و تیم شهرشان را حمایت نمایند.

 


  • رسانه نی زار

    • بخش ورزشی
    • بخش فرهنگی
    • بخش سیاسی