سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 80
تاریخ انتشار : ۲۸ تیر, ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۶
تعداد نظرات: ۲

نامه به شهردار محترم شهرستان زابل


 بسمه تعالی شهردار محترم شهرستان زابل  سلام علیکم  در دنیای رو به رشد امروزی که بشر فرصت بهره یابی از بسیاری امکانات را داراست.ما ساکنین خیابان سیدالشهدا ( هامون غربی ) به سمت بهشت مرتضی ( ع ) شهرستان زابل و حیدر آباد فتح اله هنوز هم از تردد در خیابان غیر آسفالت و تحمل […]

DSC_0135

 بسمه تعالی

شهردار محترم شهرستان زابل 

سلام علیکم 

در دنیای رو به رشد امروزی که بشر فرصت بهره یابی از بسیاری امکانات را داراست.ما ساکنین خیابان سیدالشهدا ( هامون غربی ) به سمت بهشت مرتضی ( ع ) شهرستان زابل و حیدر آباد فتح اله هنوز هم از تردد در خیابان غیر آسفالت و تحمل گرد و غبار های ناشی از تردد وسایل نقلیه ی آن رنج می بریم . ما اهالی ساکن این منطقه و برخی از شهروندان سیستانی با توجه به میزان بسیار بالای تردد در روزهای پنجشنبه و همچنین به سبب جمعیت بالای ساکن در حاشیه ی این خیابان اصلی ، از معضلات بسیار زیادی برخوردار  هستیم.

همچنین فقدان سیستم دفع فاضلاب مطلوب در خیابان اصلی  از سوی دیگر موجب آن شده که زائرین قبور در روزهای پنجشنبه و روزهای تشییع پیکر اموات خود  و همچنین خانوارهای ساکن در این منطقه متحمل نازیباییهای بسیار و گرد و غبار  ناشی از تردد وسایل نقلیه شوند .

در فصل پاییز و زمستان نیز با توجه به بارش هایی که رحمت و نعمت خدایی است که باید از آن لذت ببریم برای ما دردسر ساز شده و همیشه با آب گرفتگی این خیابان برای ساکنین و شهروندان عبوری ایجاد مشکل نموده است و اکثر جاههای این خیابان پر از دست انداز و چاله شده است .
DSC_1766

لازم است عرض نماییم که این خیابان از خیابانهای اصلی منتهی به بهشت مرتضی( ع ) محسوب می شود. از همین روی از شما شهردار محترم  و مسؤلین گرامی تقاضا می شود تا به درخواستهای مکرر ما اهالی و بسیاری از شهروندان محترم دیگر رسیدگی نمائید. این اقدام ضمن ایجاد فضایی مطلوب ، موجبات رشد و تعالی منطقه را نیز فراهم خواهد نمود و قطعا برگ زرین دیگری خواهد بود در کارنامه پر افتخار و پر از خدمت شما. پیشاپیش از زحمات شما تشکر و قدر دانی می نماییم. 

 اهالی محله حیدر آباد فتح اله و خیابان هامون غربی به سمت بهشت مرتضی (ع)

رونوشت به: تالار گفتمان سیستانیان جهت اطلاع رسانی و پیگیری .

DSC_0134

DSC_0132

انتشار یافته: ۲
  1. سلام.
    آقای شهردار رسیدگی نمایید لطفا.


  • رسانه نی زار

    • بخش ورزشی
    • بخش فرهنگی
    • بخش سیاسی