سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 945
تاریخ انتشار : ۴ اسفند, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۸
تعداد نظرات: ۰

مرحله نهایی و فینال مسابقات فوتسال مدارس (تمام مقاطع ) شهرستان زابل


مرحله نهایی و فینال مسابقات فوتسال مدارس (تمام مقاطع ) شهرستان زابل در روز یکشنبه ۱ / ۱۲ / ۹۴ در سالن شهید جمالزهی و در هر سه مقطع تحصیلی انجام شد. ابتدا در فینال متوسطه دوم ، دو تیم هنرستان خاتم و نمونه علی ابن ابیطالب (ع) به مصاف هم رفتند که در وقت […]

DSC_0011

مرحله نهایی و فینال مسابقات فوتسال مدارس (تمام مقاطع ) شهرستان زابل در روز یکشنبه ۱ / ۱۲ / ۹۴ در سالن شهید جمالزهی و در هر سه مقطع تحصیلی انجام شد.

ابتدا در فینال متوسطه دوم ، دو تیم هنرستان خاتم و نمونه علی ابن ابیطالب (ع) به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی دو تیم ۱ – ۱ مساوی شدند  و در ضربات پنالتی هنرستان خاتم توانست نمونه را شکست دهد و به قهرمانی این دوره دست یابد.

۱ – هنرستان خاتم الانبیاء مقام اول … مربی : محمد ظفری ژاله

۲ – دبیرستان نمونه مقام دوم …. مربی : حسینعلی شهرکی

۳ – دبیرستان شاهد ( شهید اعظمی منش ) مقام سوم … مربی : حسینعلی کشته گر DSC_0018

۴ – هنرستان شهید سراوانی مقام چهارم …. مربی : محمدرضا ظفری

در فینال مقطع متوسطه اول که ساعت ۹ صبح برگزار شد دو تیم راهنمایی طالقانی و شهید هاشمی رودر رو هم قرار گرفتند و در پایان تیم خوب و یکدست طالقانی توانست شهید هاشمی را با نتیجه ۲ به ۱ شکست دهد و به قهرمانی برسد.

۱- راهنمایی طالقانی مقام اول …. مربی : عباسعلی دهمرده DSC_0060

۲ – شهید هاشمی مقام دوم …. مربی : غلام رضا رهدار

۳ – راهنمایی شاهد ( شهدای بانک ملی ) مقام سوم … مربی : علی امینی جو

۴- شهید بیانی مقام چهارم …. مربی : علیرضا کیخا

و اما در فینال مقطع ابتدایی که ساعت ۱۰ صبح برگزار شد دو تیم خوب و با انگیزه دبستان سماء و نوآوران نیمروز به مصاف هم رفتند و در پایان تیم خوب و تمرین کرده نو آوران نیمروز با مربیگری استاد هوشنگ شهرکی توانست با نتیجه ۳ به ۱ تیم سماء به مربیگری صالح آتشگه را که برای اولین بار به این مرحله رسیده بود شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

۱- غیرانتفاعی نوآوران نیمروز مقام اول …. مربی : هوشنگ شهرکی

۲ – غیر انتفاعی سماء مقام دوم  … مربی : صالح آتشگه  DSC_0061

IMG-20160223-WA0001

۳ – دبستان امام جعفر صادق (ع) مقام سوم …. مربی : میرعلم میرکمالی

۴ – دبستان ۱۵ خرداد مقام چهارم ….. مربی : مهدی زاهدی

در پایان هم مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مدارس شهرستان زابل با حضور مدیریت آموزش و پرورش و سرپرست اداره ورزش و جوانان و معاون فرماندار و مدیران و معلمین و تنی چند از خانواده های دانش آموزان و …. برگزار گردید. ابتدا تعدادی از دانش آموزان ژیمناستیک کار برنامه حرکات زمینی را انجام دادند و سپس ورزشکاران رزمی کار به نمایش حرکات رزمی پرداختند و در پایان هم به تیم هایی که مقام کسب نمودند در رشته های مختلف کاپ و لوح تقدیر و جوایزی از طرف کارشناسی تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان زابل اهدا گردید. و ار داوران و عوامل اجرایی هم تقدیر شد. در ضمن از طرف دبستان نوآوران نیمروز هم به مسوولین اجرایی مسابقات آقایان میرکمالی و کشته گر هدیه ای به رسم یادبود اهدا گردید.

 

IMG-20160223-WA0002


  • رسانه نی زار

    • بخش ورزشی
    • بخش فرهنگی
    • بخش سیاسی