سیستان ورزش
آخرین خبر :
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
کد خبر: 956
تاریخ انتشار : ۲۵ دی, ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۲
تعداد نظرات: ۰

قهرمانی ،نایب قهرمانی و سومی تیم فوتسال مدارس شاهد زابل


در مسابقات فوتسال المپیاد ورزشی درون شهرستانی مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه اول (راهنمایی) و متوسطه دوم (دبیرستان) شهرستان زابل که فینال این مسابقات در تاریخ 23 / 10 / 93 روز سه شنبه در سالن ورزشی شهید جمالزهی برگزار گردید ، نتایج نهایی آن به شرح ذیل می باشد.

در مسابقات فوتسال المپیاد ورزشی درون شهرستانی مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه اول (راهنمایی) و متوسطه دوم (دبیرستان) شهرستان زابل که فینال این مسابقات در تاریخ ۲۳ / ۱۰ / ۹۳ روز سه شنبه در سالن ورزشی شهید جمالزهی برگزار گردید ، نتایج نهایی آن به شرح ذیل می باشد. تیم های شاهد شرکت کننده در این دوره از مسابقات توانستند : در مقطع ابتدایی دبستان پسرانه شاهد ۱ با مدیریت دهمرده به مقام سوم رسید. و در مقطع متوسطه اول هم تیم راهنمایی شاهد با مربیگری سید جواد هاشمی به مقام دوم و نایب قهرمانی رسید و در مقطع متوسطه دوم هم تیم دبیرستان شاهد با مربیگری حسینعلی کشته گر و مدیریت مهدی اصغری به مقام قهرمانی رسید.

 

DSC_1655

 

این مسابقات که از تاریخ ۸ / ۹ / ۹۳  با حضور بیش از ۵۰ تیم از مدارس مقطع ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان های شهرستان زابل و تعداد بیش از ۷۵۰ نفر دانش آموز ورزشکار به همراه مربیان و سرپرستان تیم ها و حدود ۷۰۰۰ تماشاچی در کل مسابقات حضور داشتند که فقط در روز پایانی این مسابقات حدود ۲۰۰۰ تماشاچی در سالن حضور داشتند برای تشویق تیم های مورد علاقه شان و در پایان این نتایج حاصل گردید.

ابتدا در مقطع ابتدایی که بازی بسیار پر هیجان و زیبایی هم بین دو تیم نوآوران نیمروز و تیم دبستان امام جعفر صادق (ع) انجام شد این بازی در پایان با پیروزی ۳ بر صفر دبستان غیر دولتی نو آوران نیمروز با مربیگری هوشنگ شهرکی به پایان رسید ، تیم دبستان امام جعفر صادق (ع ) با مربیگری میرعلم میرکمالی به مقام دوم رسید و تیم دبستان شاهد ۱ نیز با مربیگری محمدرضا بختیاری سوم شدند و تیم دبستان امام موسی کاظم (ع) نیز چهارم شدند.

 

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1667.jpg

در مقطع متوسطه اول ( راهنمایی ) نیز فینال بین دو تیم شهید هاشمی و راهنمایی شاهد انجام شد که این بازی زیبا هم با پیروزی ۴ بر ۱ تیم راهنمایی شهید هاشمی به پایان رسید. و تیم شهید باهنر به مقام سوم و راهنمایی طالقانی نیز به مقام چهارم رسیدند.

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1672.jpg

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1671.jpg

 

و اما در مقطع متوسطه دوم(دبیرستان)، فینال جذاب و پر گل بین دو تیم دبیرستان شهید اعظمی منش ( شاهد ) و شهید کیخا انجام شد که این بازی در حضور میهمانان ویژه از اداره کل معاونت محترم پرورشی حاج آقای کیخایی و کارشناس مسئول تربیت بدنی استان آقای علی میر و آقای درویشی و همچنین مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان زابل و تعدادی از معاونین و کارکنان اداره و مدیران مدارس شهرستان و دیگر میهمانان برگزار گردید و در پایان تیم دبیرستان پسرانه شاهد با مربیگری حسینعلی کشته گر توانست با نتیجه ۶ بر ۱ تیم دبیرستان شهید کیخا را با مربیگری حسینعلی شهرکی شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

در دیدار رده بندی تیم هنرستان شهید سراوانی توانست تیم نمونه باقرالعلوم را شکست دهد و در جایگاه سوم قرار گیرد و تیم باقرالعلوم که تیم با اخلاق این دوره هم معرفی شد و کاپ اخلاق را مدیر این آموزشگاه آقای چاری دریافت نمود هم به مقام چهارم رسید.

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_17071.jpg

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1281.jpg

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1687.jpg

 

پس از پایان بازی فینال متوسطه دوم با قهرمانی تیم شاهد ، گروه دهل و ساز محلی و رقص شمشیر وارد سالن شدند و شور و حال ویژه ای به بازیکنان و تماشاچیان منتقل نمودند ، که بسیار زیبا و جالب این مراسم برگزار گردید که نمونه این مراسم را در مسابقات کشوری هم ندیده بودیم.http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1690.jpg

پس از نمایش گروه رقص شمشیر نیز مراسم اهدای جوایز و اهدای کاپ ها به تیم های برتر انجام شد که بسیار منظم و جالب توجه بود ، البته در خلال این مراسم حاج آقای کیخایی معاونت محترم پرورشی استان و همچنین مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان زابل نیز برای ورزشکاران سخنرانی نمودند و آقای کیانی نیز گزارشی از فعالیت های گروه تربیت بدنی ارائه نمودند که مورد تحسین حاضرین قرار گرفتند.

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1713.jpg

 

عکس هایی از این مسابقات و روز پایانی ( فینال ) در ادامه گذاشتم ، که خود همه ی گفتنی ها و ناگفته ها را بازگو می کند.

در ضمن نظرات ارزشمند خود را نیز برایمان ارسال نمایید. متشکر

 

 

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1684.jpg

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1686.jpg

اعضای تیم دبیرستان شاهد : ۱- میلاد میرشکار ۲ – سجاد بصیرانی ۳ – حسین حاجی بلال ۴ – نیما سراوانی ۵ – علی دوکله ۶ – مهدی گلوی ۷ – حجت واصفی ۸ – قاسم غلامیان ۹ – سینا اصغریان ۱۰ – امیر عباس سلیمی ۱۱ – محمد حسین رضوانی مقدم ۱۲ – میثم شهرکی     مربی : حسینعلی کشته گر       سرپرست : مهدی اصغری

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1744.jpg

 

DSC_1731

 

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1690.jpg

 

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1450.jpg

http://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1726.jpghttp://sistanvarzesh.ir/wp-content/uploads/DSC_1729.jpg

 

 

 

DSC_1718

 

DSC_1449


  • رسانه نی زار

    • بخش ورزشی
    • بخش فرهنگی
    • بخش سیاسی